Par mums

Mēs esam kompānija ar lielu pieredzi virtuves mēbeļu ražošanā, dibināta 2008.gadā. Saviem klientiem nodrošinām individuālu pieeju, sniedzam konsultācijas par interjera idejām, praktiskiem jautājumiem, kas saistīti ar objektu un sagatavojam pielāgotu virtuves vai cita mēbeļu komplekta projektu pēc klienta vēlmēm un nepieciešamības.

 

Pēc projekta apstiprināšanas un mēbeļu izgatavošanas veicam piegādi un uzstādīšanu iepriekš norunātos termiņos. Vienmēr gādājam par to, lai klients būtu pilnibā apmierināts ar mūsu darbu un mēbeļu kvalitāti. Jo tikai apmierināts klients dod labas rekomendācijas par mums citiem.

Mūsu darba pamatnosacījumi

Dizains

Pēc saziņas ar mums visu tālāko darbu pie projekta un pasūtījuma izpildes organizējam paši. Sagatavojam kvalitatīvu 3D vizualizāciju, kas klientam palīdz atrast vispiemērotāko risinājumu un palīdz iztēloties topošo mēbeli dzīvē.

Kvalitāte

Virtuvju un citu mēbeļu ražošanā mēs izmantojam kvalitatīvākos materiālus un furnitūru no vadošajiem nozares ražotājiem. Izmantojam mūsdienīgas ražošanas tehnoloģijas un pieturamies pie prakstiski pārbaudītiem risinājumiem.

Serviss

Pēc mēbeļu izgatavošanas piegādājam tās objektā un veicam uzstādīšanu. Uzstādīšana ir viens no vissvarīgākajiem posmiem mēbeļu projekta realizēšanā, to veicam ar visaugstvērtīgākajiem instrumentiem un palīgierīcēm. Pēc nepieciešamības veicam sertificētu virtuves tehnikas vai santehnikas pieslēgšanu. Pēc mēbeļu izgatavošanas nodrošinam 2 gadu garantiju un bezmaksas servisu garantijas laikā.